Budowa boiska sportowego
Plac zabaw
Plac zabaw

29-30.09.2015 r. w Rzeszowie odbyły sie Finały Wojewódzkiej Gimnazjady       w Lekkiej Atletyce.

Jakub Dechnik – uczen klasy III a Gimnazjum zajął I miejsce I został Mistrzem Województwa Podkarpackiego w biegu na 100 m. Wynik jaki uzyskał Kuba (11,77) jest nowym rekordem szkoły, który wcześniej należał również do niego. Wynik ten plasuje go na 17 miejscu w Polsce w rankingu najlepszych sprinterów na 100 m.

Wiktoria Mysior –  uczennica klasy 6b zajęła 3 miejsce z wynikiem 1,20 m w skoku wzwyż w Finałach Wojewódzkiej Gimnazjady w Lekkiej Atletyce w Rzeszowie. Wiktoria to najlepsza zawodniczka w swoim roczniku na terenie  powiatu stalowowolskiego jej rekord to 1,35 cm który jest równocześnie rekordem szkoły.